O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w namierzaniu telefonów. Specjalizujemy się w tym już od 2000 roku i cały czas staramy się rozwijać naszą wiedzę o wszelkie nowinki technologiczne. Nasza firma posiada już 20 programistów pracujących na 2 zmiany oraz 4 administratorów będących w gotowości przez 24 godziny przez 365 dni dlatego z nami nie ma powodu do obaw.
Staramy się aby lokalizacja zawsze była dokładna, jeśli znajdzie się powód, dla którego nie będzie to możliwe, nasi programiście są właśnie po to aby pomóc w rozwiązaniu tego problemu.
Jeśli szukasz firmy właśnie takiej jak My czyli firmy z doświadczeniem i zasadami to doskonale trafiłeś, przejdź w zakładkę oferta dowiedz się dokładnie jaki pakiet możemy Tobie zaproponować, a następnie napisz do nas wiadomość za pomocą zakładki kontakt.

Mamy nadzieje, że nasze usługi pomogą Tobie w sprawdzeniu nurtujących Cię problemów, gdzie w danym miejscu jest osoba, na której Tobie zależy.

Zapraszamy do współpracy firmy, rodziców jak i zazdrosnych chłopaków o swoje dziewczyny, którzy chcą doskonale wiedzieć gdzie one w danym momencie przebywają, także jeśli obawiasz się, że bliska osoba Cię zdradza to nasz system idealnie nada się dla twoich potrzeb.

Nasz system jest w pełni legalny i anonimowy co powinno Cię przekonać do słuszności używania właśnie go.